O naszej agencji

Internet wypełniony jest ofertami agencji reklamowych, które oferują przygniatające konkurencję wyniki już od jutra i za niewielkie pieniądze. Obiecywać jest łatwo, ale my jesteśmy w stanie poprzeć nasze deklaracje faktycznymi osiągnięciami. Nasza usługa to usługa konkretna, z celami dającymi się osiągnąć i dobrze dopasowanym budżetem.

Na polu bitwy od samego początku

Doświadczenie z linkami sponsorowanymi zdobywamy od samego początku. Nasza agencja w Warszawie linki ads wykorzystuje do realnej promocji klientów od 20 października 2000 roku, kiedy mechanizm ten został po raz pierwszy uruchomiony.

Nasz zespół jako partner Google, wykorzystywał linki adwords we wszystkich ich dotychczasowych postaciach i orientujemy się w meandrach działania tego systemu.

Osiągamy nasze cele

Rozsądne wskazywanie celów oraz doświadczenie z linkami sponsorowanymi pozwala nam regularnie osiągać założone rezultaty. Zaufało nam już wielu. Wśród firm zadowolonych ze współpracy z nami, możemy wyróżnić zarówno wielkie jak i mniejsze marki.

Rodzinny interes, partnerskie relacje

Najlepsze standardy współpracy wypracowane na niwie rodzinnej staramy się przekładać na codzienną aktywność zawodową. Z klientami współpracujemy bardzo ściśle, a każdy z nich może liczyć na opiekuna wyznaczonego z grona naszego zespołu.

Nasze największe osiągnięcie?

Przez blisko dwie dekady działania w charakterze Partnera Google – osiągnęliśmy wiele spektakularnych sukcesów:

  • Pomogliśmy docierać firmom do zupełnie nowych odbiorców,
  • Nasi klienci wykonywali krok z rynku lokalnego na krajowy, a także przekształcali swoje firmy z przedsiębiorstw małych w średnie,
  • Najbardziej spektakularnym sukcesem naszych wysiłków było powiększenie ilości zapytań dla serwisu klienta o ponad 500%, dzięki czemu z miejsca wywindował się do ligi o dwa poziomy wyższej w swojej branży. Urzeczywistniliśmy jego prawdziwy potencjał.

Zaufali nam:

Skontaktuj się z nami, dowiesz się ile możesz zyskać:

NASZA SIEDZIBA:
ul. Piastów Śląskich 49
01-494 Warszawa

biuro handlowe czynne:
(pon-pt) 9.00 - 17.00

tel. : 22 423 11 11
tel. : 22 425 32 32
tel. kom. 601 947 700
tel. kom. 601 989 900

  • linki sponsorowane w sieci wyszukiwania
  • linki sponsorowane w sieci reklamowej
  • linki sponsorowane w sieci Youtube
  • linki remarketingowe
  • linki zakupowe w Google